ZÁPAS
20.09.21 | kvalifik. | Lena Papadakis | Sara Bejlek | 6-0, 6-3 | W80 Wiesbaden | antuka |
ŠTATISTIKY
Lena Papadakis | Sara Bejlek | |
1. podanie % | 27/41 (66%) | 27/43 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/27 (74%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/14 (29%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 31/43 (72%) | 17/41 (41%) |
Vyhrané body celkom | 55/84 (65%) | 29/84 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Sara Bejlek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sara Bejlek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Sara Bejlek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sara Bejlek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lena Papadakis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Sara Bejlek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lena Papadakis | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Sara Bejlek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Sara Bejlek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lena Papadakis | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Sara Bejlek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lena Papadakis vs. Sara Bejlek - Vzájomné zápasy
20.09.21 | kvalifik. | Lena Papadakis | Sara Bejlek | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W80 Wiesbaden | antuka |
Lena Papadakis form & Sara Bejlek form
Lena Papadakis - posledné zápasy
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
23.12.23 finále | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 štvrťfinále | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Sara Bejlek - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-7, 3-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Renata Zarazua | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Diane Parry | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Nadia Podoroska | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Panna Udvardy | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
15.10.23 finále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Federica Bilardo | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Yafan Wang | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Andreea Mitu | 6-71, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Seone Mendez | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 3. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | Aneta Kladivova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu |