ZÁPAS
24.04.22 | 1. kolo kval. | Lea Boskovic | Ana Prso | 6-1, 6-2 | W60 Zagreb | antuka |
ŠTATISTIKY
Lea Boskovic | Ana Prso | |
1. podanie % | 25/34 (74%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/25 (72%) | 10/29 (34%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/9 (33%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 32/47 (68%) | 13/34 (38%) |
Vyhrané body celkom | 53/81 (65%) | 28/81 (35%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ana Prso | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lea Boskovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ana Prso | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lea Boskovic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Ana Prso | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lea Boskovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ana Prso | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Lea Boskovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ana Prso | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lea Boskovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ana Prso | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lea Boskovic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Ana Prso | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lea Boskovic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Ana Prso | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
10.07.02, 21 rokov
10.07.02, 21 rokov
Lea Boskovic vs. Ana Prso - Vzájomné zápasy
24.04.22 | 1. kolo kval. | Lea Boskovic | Ana Prso | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W60 Zagreb | antuka |
Lea Boskovic form & Ana Prso form
Lea Boskovic - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
08.02.24 štvrťfinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | Katie Swan - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
03.11.23 semifinále | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 štvrťfinále | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Ana Prso - posledné zápasy
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 0-2, - Ana Prso - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Ela Plosnik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo kval. | vs. Ela Plosnik | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Sibenik - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Klara Sameliak | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Luciana Blatter | 4-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Andjela Petrovic | 7-5, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Liv Sumak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Bilic | 6-73, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Ioana-Steliana Scripcariu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Hana Becirovic Novak | 6-79, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | - Ana Prso - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu |