Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
30.07.01, 22 rokov
15 193 $
30.07.01, 22 rokov
15 193 $
Lavinia Tanasie vs. Laura Boehner - Vzájomné zápasy
18.04.22 | 2. kolo kval. | Lavinia Tanasie | Laura Boehner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Lavinia Tanasie form & Laura Boehner form
Lavinia Tanasie - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Liisa Varul | 1-6, 1-3, - Lavinia Tanasie - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Michaela Laki | 2-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Eleni Christofi | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lucie Urbanova | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Duru Soke | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Patricia Maria Tig | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 1-4, - Lavinia Tanasie - skreč | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
25.05.23 3. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-75, 7-68 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Laura Boehner - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Madison Tattini | 6-77, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Roots | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuzuha Negishi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 3-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | Sharanya Shetty - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Isabelle Boulais | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maelys Thiery James | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Selin Vakalapudi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 kvalifik. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Asia Angela Ting Fontana | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Marta Pico Navarro | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Julia Bortoluzzi Bianchin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ksenija Rage | 6-1, 6-0 | detail zápasu |