ZÁPAS
08.03.20 | 1. kolo kval. | Laure Line Glaude | Savine Erler | 6-3, 7-5 | W15+H Amiens | antuka |
ŠTATISTIKY
Laure Line Glaude | Savine Erler | |
1. podanie % | 40/84 (48%) | 29/57 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/40 (68%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/44 (45%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 29/57 (51%) | 37/84 (44%) |
Vyhrané body celkom | 76/141 (54%) | 65/141 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Laure Line Glaude | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-0 | Savine Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laure Line Glaude | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Savine Erler | |
0-0, 15-15 | ||
Laure Line Glaude | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Savine Erler | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A | ||
Laure Line Glaude | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Savine Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laure Line Glaude | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Savine Erler | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Laure Line Glaude | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Savine Erler | |
0-0, 30-0 | ||
Laure Line Glaude | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Savine Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Laure Line Glaude | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-4 | Savine Erler | |
0-0 | ||
Laure Line Glaude | 4-5 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], A-40 | ||
5-5 | Savine Erler | |
0-0 | ||
Laure Line Glaude | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
Belgicko
26.08.01, 22 rokov
26.08.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
06.10.02, 21 rokov
06.10.02, 21 rokov
Laure Line Glaude vs. Savine Erler - Vzájomné zápasy
08.03.20 | 1. kolo kval. | Laure Line Glaude | Savine Erler | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W15+H Amiens | antuka |
Laure Line Glaude form & Savine Erler form
Laure Line Glaude - posledné zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.20 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.20 kvalifik. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Savine Erler - posledné zápasy
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Aino Alkio | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 0-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. India Houghton | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Kateryna Diatlova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Anna Marie Weissheim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Stella Schmitz | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Aix - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Tricia Mar | 6-4, 6-71, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 4-6, 5-3, Kimberley Zimmermann - skreč | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 5-7, 6-2, 10-5 | detail zápasu |