ZÁPAS
15.01.20 | 1. kolo | Laure Line Glaude | Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Laure Line Glaude | Ekaterina Ovcharenko | |
1. podanie % | 29/50 (58%) | 31/48 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/29 (66%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/21 (48%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/48 (52%) | 21/50 (42%) |
Vyhrané body celkom | 54/98 (55%) | 44/98 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Laure Line Glaude | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
2-1 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Laure Line Glaude | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40 | ||
3-2 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0 | ||
Laure Line Glaude | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Laure Line Glaude | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Laure Line Glaude | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0 | ||
Laure Line Glaude | 1-3 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-3 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Laure Line Glaude | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laure Line Glaude | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
6-3 |
Belgicko
26.08.01, 22 rokov
26.08.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Laure Line Glaude vs. Ekaterina Ovcharenko - Vzájomné zápasy
15.01.20 | 1. kolo | Laure Line Glaude | Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Laure Line Glaude form & Ekaterina Ovcharenko form
Laure Line Glaude - posledné zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.20 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.20 kvalifik. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Ekaterina Ovcharenko - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 6-3, 6-4 | detail zápasu |