ZÁPAS
13.09.20 | 1. kolo kval. | Laura Svatikova | Ganna Poznikhirenko | 3-6, 6-1, 10-6 | W25 Frydek | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laura Svatikova vs. Ganna Poznikhirenko - Vzájomné zápasy
13.09.20 | 1. kolo kval. | Laura Svatikova | Ganna Poznikhirenko | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
Laura Svatikova form & Ganna Poznikhirenko form
Laura Svatikova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Ganna Poznikhirenko - posledné zápasy
W60 Templeton - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - skreč | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Dallas - tvrdý I. | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Evansville - tvrdý | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Colorado - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | detail zápasu |