ZÁPAS
15.11.20 | 1. kolo kval. | Laura Svatikova | Danielle Daley | 6-4, 6-2 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laura Svatikova vs. Danielle Daley - Vzájomné zápasy
15.11.20 | 1. kolo kval. | Laura Svatikova | Danielle Daley | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Laura Svatikova form & Danielle Daley form
Laura Svatikova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Danielle Daley - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Jana Fett | 6-4, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Paula Cembranos | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Anouck Vrancken Peeters | 7-5, 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Alina Khvatova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Amelie Brooks | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lois Newberry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 1-3, - Danielle Daley - skreč | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Jaquelyn Ogunwale | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Maia Lumsden | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 2-1, Eliz Maloney - skreč | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 2-1, Holly Hutchinson - skreč | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 6-0, 6-0 | detail zápasu |