ZÁPAS
11.10.21 | 2. kolo kval. | Laura Radakovic | Eliz Maloney | 6-3, 6-71, 10-7 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Bosna a Herceg.
29.03.01, 23 rokov
29.03.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Laura Radakovic vs. Eliz Maloney - Vzájomné zápasy
11.10.21 | 2. kolo kval. | Laura Radakovic | Eliz Maloney | 6-3, 6-71, 10-7 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Laura Radakovic form & Eliz Maloney form
Laura Radakovic - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.23 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
05.12.22 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - skreč | detail zápasu |
Eliz Maloney - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - skreč | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
05.05.23 štvrťfinále | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | detail zápasu |