ZÁPAS
12.08.20 | 1. kolo | Laura Pigossi | Ekaterine Gorgodze | 6-2, 6-0 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura Pigossi | 3-1 | |
0-0, 30-0 | ||
4-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Laura Pigossi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, A-40 | ||
5-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Laura Pigossi | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Laura Pigossi | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laura Pigossi | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Ekaterine Gorgodze | |
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laura Pigossi vs. Ekaterine Gorgodze - Vzájomné zápasy
16.11.22 | 1. kolo | Laura Pigossi | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
06.04.22 | 2. kolo | Laura Pigossi | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Bogota | antuka |
12.08.20 | 1. kolo | Laura Pigossi | Ekaterine Gorgodze | 6-2, 6-0 | detail zápasu | All Lower | antuka |
07.12.15 | semifinále | Ekaterine Gorgodze | Laura Pigossi | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Laura Pigossi form & Ekaterine Gorgodze form
Laura Pigossi - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Xiaodi You | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
02.03.24 finále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
01.03.24 semifinále | vs. Manon Leonard | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 štvrťfinále | vs. Jaeda Daniel | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
23.02.24 semifinále | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 štvrťfinále | vs. Isabella Kruger | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 3-0, Ekaterina Makarova (1996) - skreč | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
03.12.23 finále | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.23 štvrťfinále | vs. Solana Sierra | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Renata Zarazua | 6-4, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-64, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 7-65, 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Ekaterine Gorgodze - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |