ZÁPAS
18.10.21 | 2. kolo kval. | Laura Mair | Lavinia Tanasie | 6-2, 6-72, 11-9 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laura Mair vs. Lavinia Tanasie - Vzájomné zápasy
22.06.23 | 2. kolo | Lavinia Tanasie | Laura Mair | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Bucharest | antuka |
18.10.21 | 2. kolo kval. | Laura Mair | Lavinia Tanasie | 6-2, 6-72, 11-9 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Laura Mair form & Lavinia Tanasie form
Laura Mair - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mila Masic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lorena Solar Donoso | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Katherine Barnes | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 7-65, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sophia Ksandinov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zara Zafirovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-710 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Anna Semenova | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-71, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-73, 7-66 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Lavinia Tanasie - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Liisa Varul | 1-6, 1-3, - Lavinia Tanasie - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Michaela Laki | 2-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Eleni Christofi | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lucie Urbanova | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Duru Soke | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Patricia Maria Tig | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 1-4, - Lavinia Tanasie - skreč | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
25.05.23 3. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-75, 7-68 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 7-5 | detail zápasu |