ZÁPAS
16.10.22 | 1. kolo kval. | Laura Hietaranta | Elena Ruxandra Bertea | 6-2, 6-0 | W25 Sozopol | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Laura Hietaranta | Elena Ruxandra Bertea | |
1. podanie % | 30/42 (71%) | 24/37 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/30 (77%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/12 (67%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/37 (62%) | 11/42 (26%) |
Vyhrané body celkom | 54/79 (68%) | 25/79 (32%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Laura Hietaranta | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Elena Ruxandra Bertea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Laura Hietaranta | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Elena Ruxandra Bertea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Laura Hietaranta | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Elena Ruxandra Bertea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Hietaranta | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Elena Ruxandra Bertea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Laura Hietaranta | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Elena Ruxandra Bertea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laura Hietaranta | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Elena Ruxandra Bertea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laura Hietaranta | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Elena Ruxandra Bertea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
06.05.06, 17 rokov
06.05.06, 17 rokov
Laura Hietaranta vs. Elena Ruxandra Bertea - Vzájomné zápasy
16.10.22 | 1. kolo kval. | Laura Hietaranta | Elena Ruxandra Bertea | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W25 Sozopol | tvrdý |
Laura Hietaranta form & Elena Ruxandra Bertea form
Laura Hietaranta - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Eszter Meri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 4-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Alice Gillan | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Freya Christie | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Jessie Aney | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Denise Valente | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Elena Ruxandra Bertea - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-72, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-72, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo | vs. Teodora Kostovic | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-3, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Zuzana Sopkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
17.09.22 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.22 štvrťfinále | vs. Nikola Breckova | 6-2, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Romana Cisovska | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-74, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.22 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Safta | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
06.09.21 kvalifik. | vs. Andreea Alexandra Lila | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu |