ZÁPAS
01.09.20 | 2. kolo | Lara Salden | Richel Hogenkamp | 6-4, 6-74, 6-2 | Prague | antuka |
ŠTATISTIKY
Lara Salden | Richel Hogenkamp | |
1. podanie % | 58/98 (59%) | 58/97 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/58 (59%) | 32/58 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/40 (50%) | 17/39 (44%) |
Vyhrané break-bally | 8/12 (67%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 48/97 (49%) | 44/98 (45%) |
Vyhrané body celkom | 102/195 (52%) | 93/195 (48%) |
Dvojchyby | 9 | 5 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lara Salden | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Salden | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lara Salden | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lara Salden | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lara Salden | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Lara Salden | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Salden | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Salden | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lara Salden | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lara Salden | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
Lara Salden | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Lara Salden | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lara Salden | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Salden | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40 | ||
Lara Salden | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lara Salden vs. Richel Hogenkamp - Vzájomné zápasy
15.02.22 | 1. kolo | Richel Hogenkamp | Lara Salden | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Cancun | tvrdý |
01.09.20 | 2. kolo | Lara Salden | Richel Hogenkamp | 6-4, 6-74, 6-2 | detail zápasu | Prague | antuka |
10.08.19 | semifinále | Richel Hogenkamp | Lara Salden | 6-0, 6-4 | detail zápasu | W25 Koksijde | antuka |
Lara Salden form & Richel Hogenkamp form
Lara Salden - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Elena-Teodora Cadar | - | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Richel Hogenkamp - posledné zápasy
W60 Madrid - tvrdý | ||||
15.06.22 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
01.04.22 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.03.22 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.03.22 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
24.02.22 3. kolo | vs. Carol Zhao | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.22 2. kolo | vs. Christina Rosca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cancun - tvrdý | ||||
18.02.22 štvrťfinále | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.22 2. kolo | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Lara Salden | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.22 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
13.01.22 2. kolo kval. | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H Traralgon - tvrdý | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.01.22 kvalifik. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Zara Larke | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
26.09.21 finále | vs. Alina Charaeva | 0-2, - Richel Hogenkamp - skreč | detail zápasu | |
25.09.21 semifinále | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.21 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.21 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
19.09.21 finále | vs. Valeria Bhunu | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.21 semifinále | vs. Joanne Zuger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.21 štvrťfinále | vs. Nicole Khirin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 4-2, Eliessa Vanlangendonck - skreč | detail zápasu |