ZÁPAS
24.04.17 | 1. kolo | Ksenia Palkina | Milana Maslenkova | 6-0, 6-2 | Karshi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ksenia Palkina | Milana Maslenkova | |
1. podanie % | 19/43 (44%) | 31/46 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/19 (84%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/24 (63%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/46 (57%) | 12/43 (28%) |
Vyhrané body celkom | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
13.08.01, 22 rokov
10 206 $
13.08.01, 22 rokov
10 206 $
Ksenia Palkina vs. Milana Maslenkova - Vzájomné zápasy
24.04.17 | 1. kolo | Ksenia Palkina | Milana Maslenkova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Karshi | tvrdý |
Ksenia Palkina form & Milana Maslenkova form
Ksenia Palkina - posledné zápasy
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 St. - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.19 štvrťfinále | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
23.05.19 2. kolo | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.19 štvrťfinále | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu |
Milana Maslenkova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Haina Franco | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-2, - Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-0, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisulu Zholbolat | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Noemie Dadoun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Danielle Daley | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Alina Khvatova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Arina Arifullina | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Britt Du Pree | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 3-6, 0-6 | detail zápasu |