ZÁPAS
10.06.18 | 1. kolo kval. | Ksenia Kolesnikova | Alena Bairasheuskaya | 6-3, 6-3 | Minsk | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
10.04.92, 32 rokov
10.04.92, 32 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
23.06.00, 23 rokov
23.06.00, 23 rokov
Ksenia Kolesnikova vs. Alena Bairasheuskaya - Vzájomné zápasy
10.06.18 | 1. kolo kval. | Ksenia Kolesnikova | Alena Bairasheuskaya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Minsk | antuka |
Ksenia Kolesnikova form & Alena Bairasheuskaya form
Ksenia Kolesnikova - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Anna Sevastyanova | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
31.05.21 kvalifik. | vs. Polina Pavlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Shushpanova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Nika Novikova | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Mironova | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Victoria Sasinka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Louise Brunskog | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Carolina Azadinho | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Isabella Harvison | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-2, 7-63 | detail zápasu |
Alena Bairasheuskaya - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.22 štvrťfinále | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.22 2. kolo | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Alina Trynkina | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Anastasia Rozhkova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Dasha Borodatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Maria Mikhaylova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-3, 4-0, Chahd Berriri - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.10.21 kvalifik. | vs. Sofiia Suslova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-79, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.21 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alina Cherniaieva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Anna Pinaieva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Valeria Gorlats | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.06.20 1. kolo | vs. Ekaterina Dzehalevich | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Abramovich | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Palina Babaryko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Anastasiya Abramovich | 4-6, 2-6 | detail zápasu |