ZÁPAS
02.06.18 | 1. kolo kval. | Kristina Sorokolet | Elizaveta Dementyeva | 7-614, 6-1 | Minsk | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
07.02.00, 24 rokov
07.02.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
06.05.02, 21 rokov
06.05.02, 21 rokov
Kristina Sorokolet vs. Elizaveta Dementyeva - Vzájomné zápasy
02.06.18 | 1. kolo kval. | Kristina Sorokolet | Elizaveta Dementyeva | 7-614, 6-1 | detail zápasu | Minsk | antuka |
Kristina Sorokolet form & Elizaveta Dementyeva form
Kristina Sorokolet - posledné zápasy
Minsk - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Sofya Treshcheva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Marija Venta | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 7-614, 6-1 | detail zápasu | |
Stillwater - tvrdý | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Salome Devidze | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Lushkova | 6-2, 2-1, Viktoriya Lushkova - skreč | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Kerrie Cartwright | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Marina Guinart Espana | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Olga Puchkova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Nonna Kurginyan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Daria Afanasyeva (2000) | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
08.06.17 štvrťfinále | vs. Daria Kruzhkova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.17 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-75, 7-60, 4-1, Valeriya Yushchenko - skreč | detail zápasu | |
06.06.17 1. kolo | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Polina Pekhova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.05.17 1. kolo | vs. Anna Laguza | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Sonya Latycheva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Liniques Theron | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.17 kvalifik. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Elizaveta Dementyeva - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Mercan Saygi | Mercan Saygi - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Arina Solomatina | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Alija Merdeeva | 5-7, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anna Davydova | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Sorokolet | 6-714, 1-6 | detail zápasu |