ZÁPAS
22.08.21 | 1. kolo kval. | Kristina Milenkovic | Naima Karamoko | 7-65, 7-5 | W25 Verbier | antuka |
ŠTATISTIKY
Kristina Milenkovic | Naima Karamoko | |
1. podanie % | 56/93 (60%) | 52/89 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/56 (66%) | 38/52 (73%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/37 (43%) | 7/37 (19%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 44/89 (49%) | 40/93 (43%) |
Vyhrané body celkom | 97/182 (53%) | 85/182 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 10 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Naima Karamoko | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Naima Karamoko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Kristina Milenkovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Naima Karamoko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kristina Milenkovic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Naima Karamoko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Naima Karamoko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Naima Karamoko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Kristina Milenkovic | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Naima Karamoko | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Kristina Milenkovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Naima Karamoko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Kristina Milenkovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Naima Karamoko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Naima Karamoko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Naima Karamoko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Naima Karamoko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Naima Karamoko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kristina Milenkovic vs. Naima Karamoko - Vzájomné zápasy
21.09.22 | 1. kolo | Naima Karamoko | Kristina Milenkovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
22.08.21 | 1. kolo kval. | Kristina Milenkovic | Naima Karamoko | 7-65, 7-5 | detail zápasu | W25 Verbier | antuka |
02.09.17 | semifinále | Kristina Milenkovic | Naima Karamoko | 7-63, 6-0 | detail zápasu | Sion | antuka |
Kristina Milenkovic form & Naima Karamoko form
Kristina Milenkovic - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - skreč | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Naima Karamoko - posledné zápasy
W75 Chiasso - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Angela Lazic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-72, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Cynthia Wanjala | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tian Jialin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-74, 9-11 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 3-0, Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Natalia Szabanin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Louise Kerstin Marie Ternstrom | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | detail zápasu |