ZÁPAS
23.02.20 | 1. kolo kval. | Kristina Milenkovic | Gabriella Mujan | 7-5, 6-4 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
16.06.00, 23 rokov
11 418 $
16.06.00, 23 rokov
11 418 $
Kristina Milenkovic vs. Gabriella Mujan - Vzájomné zápasy
23.02.20 | 1. kolo kval. | Kristina Milenkovic | Gabriella Mujan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Kristina Milenkovic form & Gabriella Mujan form
Kristina Milenkovic - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - skreč | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Gabriella Mujan - posledné zápasy
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 2-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Kristel Van Der Heijden | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Romina Ccuno | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Juliana Munhoz | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Versace Gatti | 7-61, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Lara Diaz Zayas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Ana Grubor | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.22 kvalifik. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.22 kvalifik. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 The - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Bente Spee | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.01.21 1. kolo kval. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Elena Rey | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu |