ZÁPAS
11.02.21 | 2. kolo | Kristina Dmitruk | Andjela Jocovic | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Kristina Dmitruk | Andjela Jocovic | |
1. podanie % | 22/39 (56%) | 34/50 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/22 (73%) | 14/34 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/17 (76%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 29/50 (58%) | 10/39 (26%) |
Vyhrané body celkom | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Kristina Dmitruk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
11.01.01, 23 rokov
11.01.01, 23 rokov
Kristina Dmitruk vs. Andjela Jocovic - Vzájomné zápasy
11.02.21 | 2. kolo | Kristina Dmitruk | Andjela Jocovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Kristina Dmitruk form & Andjela Jocovic form
Kristina Dmitruk - posledné zápasy
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Suarez Alonso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Marina Stakusic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
09.07.23 finále | vs. Lara Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Lena Papadakis | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Celine Naef | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
11.06.23 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
12.05.23 štvrťfinále | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 0-5, - Kristina Dmitruk - skreč | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.23 3. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.23 semifinále | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.23 štvrťfinále | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 7-65, 6-4 | detail zápasu |
Andjela Jocovic - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.05.21 kvalifik. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.12.20 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.20 kvalifik. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.20 kvalifik. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | detail zápasu |