ZÁPAS
26.07.22 | 1. kolo | Klaudija Bubelyte | Venla Ahti | 6-4, 6-0 | W15 Vejle | antuka |
ŠTATISTIKY
Klaudija Bubelyte | Venla Ahti | |
1. podanie % | 32/46 (70%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/32 (75%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/14 (57%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/47 (60%) | 14/46 (30%) |
Vyhrané body celkom | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Venla Ahti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Klaudija Bubelyte | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Venla Ahti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Klaudija Bubelyte | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Venla Ahti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Klaudija Bubelyte | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Venla Ahti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Klaudija Bubelyte | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Venla Ahti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Klaudija Bubelyte | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Venla Ahti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Klaudija Bubelyte | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Venla Ahti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Klaudija Bubelyte | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Venla Ahti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-30, 40-30[BP] | ||
Klaudija Bubelyte | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Fínsko
15.12.00, 23 rokov
15.12.00, 23 rokov
Klaudija Bubelyte vs. Venla Ahti - Vzájomné zápasy
26.07.22 | 1. kolo | Klaudija Bubelyte | Venla Ahti | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W15 Vejle | antuka |
Klaudija Bubelyte form & Venla Ahti form
Klaudija Bubelyte - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Sarah Tatu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Kuusisto | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Eszter Meri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.12.23 finále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Lara Michel | 6-3, 2-1, Lara Michel - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Michaela Laki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Venla Ahti - posledné zápasy
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
08.05.23 1. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Emilija Tverijonaite | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Nora Parik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Cecilie Wiche | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Rozalia Gruszczynska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Gloire Mfoumouangana | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Kaia Kruus | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Anastasia Veselova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Diandra Suitso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Filippa Vale Frogner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Michaela Honcova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Stefanija Polischuk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Darta Dalecka | 6-4, 6-3 | detail zápasu |