ZÁPAS
10.09.18 | 2. kolo kval. | Klara Ondrejcekova | Izabela Heinzova | 3-6, 6-1, 6-2 | Frydek Mistek | antuka |
ŠTATISTIKY
Slovensko
21.07.01, 22 rokov
21.07.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
11.12.02, 21 rokov
11.12.02, 21 rokov
Klara Ondrejcekova vs. Izabela Heinzova - Vzájomné zápasy
10.09.18 | 2. kolo kval. | Klara Ondrejcekova | Izabela Heinzova | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Frydek Mistek | antuka |
Klara Ondrejcekova form & Izabela Heinzova form
Klara Ondrejcekova - posledné zápasy
W25 Split - antuka | ||||
01.05.22 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 kvalifik. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Mia Sophie Mueller | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Caterina Revelli | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 7-61, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 kvalifik. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 7-5, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Belonog | 6-3, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 7-63, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Ivania Martinich | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Lexington Reed | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Izabela Heinzova - posledné zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Fang An Lin | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Ju-Yun Jeng | Ju-Yun Jeng - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ju-Yun Jeng | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Sholape Ayanbadejo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriela Nanova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Borodulina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tomoe Yazawa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Vanesa Sulcova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Karin Persson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Safta | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 9-11 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Dunlap | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Kanduth | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 2-6, 4-6 | detail zápasu |