ZÁPAS
17.05.23 | 1. kolo | Kayla Cross | Olga Golas | 6-1, 6-1 | W25 Feld | antuka |
ŠTATISTIKY
Kayla Cross | Olga Golas | |
1. podanie % | 39/61 (64%) | 26/46 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/39 (69%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/22 (55%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/7 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/46 (57%) | 22/61 (36%) |
Vyhrané body celkom | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Kayla Cross | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Olga Golas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kayla Cross | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Olga Golas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Kayla Cross | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Olga Golas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kayla Cross | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Olga Golas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kayla Cross | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Olga Golas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kayla Cross | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Olga Golas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kayla Cross | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Olga Golas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
06.05.03, 20 rokov
06.05.03, 20 rokov
Kayla Cross vs. Olga Golas - Vzájomné zápasy
17.05.23 | 1. kolo | Kayla Cross | Olga Golas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Feld | antuka |
Kayla Cross form & Olga Golas form
Kayla Cross - posledné zápasy
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Amy Zhu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Taylor Goetz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Maribella Zamarripa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Akasha Urhobo | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Maribella Zamarripa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 7-613, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Isabelle Lacy | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | Cadence Brace - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maribella Zamarripa | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Granby - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Saskatoon - tvrdý | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Grace Min | 2-5, - Kayla Cross - skreč | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Alexia Jacobs | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Olga Golas - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 6-2, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 kvalifik. | vs. Anna Petkovic | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Sasha Natalie Chimedza | 4-6, 7-65, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 6-3, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Liza Simak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Daria Gorska | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 6-74, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Daria Gorska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Zixuan Zeng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Danique Havermans | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Aurora Urso | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Kristyna Damaskova | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 0-6, 15-17 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sophie Schouten | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Olivia Gram | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitra Pavlou | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 4-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu |