ZÁPAS
25.11.19 | 1. kolo kval. | Kathleen Kanev | Kristyna Hrabalova | 4-6, 6-1, 10-5 | W15 Milovice | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
03.04.96, 28 rokov
19 426 $
03.04.96, 28 rokov
19 426 $
Kathleen Kanev vs. Kristyna Hrabalova - Vzájomné zápasy
25.11.19 | 1. kolo kval. | Kathleen Kanev | Kristyna Hrabalova | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | W15 Milovice | tvrdý I. |
Kathleen Kanev form & Kristyna Hrabalova form
Kathleen Kanev - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Kristyna Hrabalova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - skreč | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu |