ZÁPAS
25.08.20 | 1. kolo | Kathleen Kanev | Eliessa Vanlangendonck | 7-64, 6-0 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Kathleen Kanev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
0-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Kathleen Kanev | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Kathleen Kanev | 0-2 | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
1-2 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Kathleen Kanev | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30, A-40, 40-40 | ||
3-2 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Kathleen Kanev | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Kathleen Kanev | 3-5 | |
0-0 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
Kathleen Kanev | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Kathleen Kanev | 1-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
1-3 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Kathleen Kanev | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
2-4 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0 | ||
Kathleen Kanev | 2-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kathleen Kanev vs. Eliessa Vanlangendonck - Vzájomné zápasy
25.08.20 | 1. kolo | Kathleen Kanev | Eliessa Vanlangendonck | 7-64, 6-0 | detail zápasu | All Lower | antuka |
13.08.20 | 1. kolo | Eliessa Vanlangendonck | Kathleen Kanev | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Kathleen Kanev form & Eliessa Vanlangendonck form
Kathleen Kanev - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Eliessa Vanlangendonck - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |