ZÁPAS
18.05.22 | 1. kolo | Kathleen Kanev | Ana-Maria Gavrilovici | 6-2, 6-0 | W25 Montemor | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Kathleen Kanev | Ana-Maria Gavrilovici | |
1. podanie % | 23/33 (70%) | 24/42 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/23 (83%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/10 (70%) | 3/18 (17%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/42 (67%) | 7/33 (21%) |
Vyhrané body celkom | 54/75 (72%) | 21/75 (28%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Kathleen Kanev | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ana-Maria Gavrilovici | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kathleen Kanev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ana-Maria Gavrilovici | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Kathleen Kanev | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Ana-Maria Gavrilovici | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kathleen Kanev | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ana-Maria Gavrilovici | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Kathleen Kanev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ana-Maria Gavrilovici | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kathleen Kanev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ana-Maria Gavrilovici | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kathleen Kanev | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Ana-Maria Gavrilovici | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
13.08.98, 25 rokov
13.08.98, 25 rokov
Kathleen Kanev vs. Ana-Maria Gavrilovici - Vzájomné zápasy
18.05.22 | 1. kolo | Kathleen Kanev | Ana-Maria Gavrilovici | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W25 Montemor | tvrdý |
Kathleen Kanev form & Ana-Maria Gavrilovici form
Kathleen Kanev - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Ana-Maria Gavrilovici - posledné zápasy
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Chiara Fornasieri | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Rachelle Starreveld | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Daria Ioana Pastoric | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Grace Levelston | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Ariana Saki | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Tania Andrada Mare | 5-7, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 4-6, 6-1, 6-71 | detail zápasu |