ZÁPAS
25.09.22 | kvalifik. | Kateryna Baindl | Irina Maria Bara | 6-0, 6-3 | Parma | antuka |
ŠTATISTIKY
Kateryna Baindl | Irina Maria Bara | |
1. podanie % | 35/47 (74%) | 38/48 (79%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/35 (66%) | 18/38 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/12 (83%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 27/48 (56%) | 14/47 (30%) |
Vyhrané body celkom | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 0 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Kateryna Baindl | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Irina Maria Bara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kateryna Baindl | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Irina Maria Bara | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kateryna Baindl | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Irina Maria Bara | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Kateryna Baindl | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Irina Maria Bara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kateryna Baindl | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Irina Maria Bara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kateryna Baindl | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Irina Maria Bara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kateryna Baindl | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Irina Maria Bara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Kateryna Baindl | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kateryna Baindl vs. Irina Maria Bara - Vzájomné zápasy
25.09.22 | kvalifik. | Kateryna Baindl | Irina Maria Bara | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Parma | antuka |
Kateryna Baindl form & Irina Maria Bara form
Kateryna Baindl - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.23 kvalifik. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Lucia Bronzetti | - | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Sophie Chang | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 5-0, Jule Niemeier - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
23.07.23 finále | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.23 štvrťfinále | vs. Fanny Stollar | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.23 semifinále | vs. Claire Liu | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Katie Volynets | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Rebecca Sramkova | 6-78, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Irina Maria Bara - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu |