ZÁPAS
03.03.18 | 1. kolo kval. | Katerina Antoniou | Anastassia Pantelic | 7-66, 6-4 | Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Holandsko
11.07.00, 23 rokov
11.07.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
02.06.98, 25 rokov
02.06.98, 25 rokov
Katerina Antoniou vs. Anastassia Pantelic - Vzájomné zápasy
03.03.18 | 1. kolo kval. | Katerina Antoniou | Anastassia Pantelic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Katerina Antoniou form & Anastassia Pantelic form
Katerina Antoniou - posledné zápasy
Heraklion - antuka | ||||
11.11.18 kvalifik. | vs. Alica Rusova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Kimmy A. Guerin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Babic | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Iuliia Asanova | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Sanne Jansen | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Siobhan Anderson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 4-6, 0-3, - Katerina Antoniou - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Eirini Kontaki | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Anastassia Pantelic - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeina Shaaban | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Caroline Fawzy | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Nour Hassan Moustafa | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Saki Nakayama | 5-7, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Ragona | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.17 kvalifik. | vs. Jovana Peric (SRB) | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Petra Pokorna | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Mihaela Kaftanova | 2-6, 0-6 | detail zápasu |