ZÁPAS
10.01.23 | 1. kolo kval. | Katarina Zavatska | Eva Vedder | 6-2, 6-3 | Melbourne | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Katarina Zavatska | Eva Vedder | |
1. podanie % | 38/51 (75%) | 15/41 (37%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/38 (61%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/13 (38%) | 5/26 (19%) |
Vyhrané break-bally | 7/7 (100%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 29/41 (71%) | 23/51 (45%) |
Vyhrané body celkom | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Zavatska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katarina Zavatska | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Katarina Zavatska | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Eva Vedder | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katarina Zavatska | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Zavatska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Zavatska | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Eva Vedder | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Katarina Zavatska | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Zavatska | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Katarina Zavatska vs. Eva Vedder - Vzájomné zápasy
05.10.23 | 2. kolo | Katarina Zavatska | Eva Vedder | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W40 Lisbon | antuka |
10.01.23 | 1. kolo kval. | Katarina Zavatska | Eva Vedder | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
Katarina Zavatska form & Eva Vedder form
Katarina Zavatska - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Eva Lys | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Eva Vedder - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
12.11.23 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detail zápasu |