ZÁPAS
23.07.19 | 1. kolo | Katarina Kuzmova | Jacquline Nylander Altelius | 7-5, 6-2 | W15 Sandelfjord | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
11.12.00, 23 rokov
11.12.00, 23 rokov
Katarina Kuzmova vs. Jacquline Nylander Altelius - Vzájomné zápasy
23.07.19 | 1. kolo | Katarina Kuzmova | Jacquline Nylander Altelius | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Sandelfjord | antuka |
Katarina Kuzmova form & Jacquline Nylander Altelius form
Katarina Kuzmova - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Daria Frayman | 1-4, - Katarina Kuzmova - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Mirjana Jovanovic | 5-1, Mirjana Jovanovic - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Sandra Samir | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Flavie Brugnone | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Carola Cavelli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Ksenia Laskutova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Laura Hietaranta | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Lara Salden | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Noemie Dadoun | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Jacquline Nylander Altelius - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniella Nylander | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 1-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu |