ZÁPAS
11.03.19 | 1. kolo kval. | Karolina Vlckova | Doroteja Joksovic | 4-6, 6-1, 10-5 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Česká republika
17.10.00, 23 rokov
15 091 $
17.10.00, 23 rokov
15 091 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
24.06.00, 23 rokov
24.06.00, 23 rokov
Karolina Vlckova vs. Doroteja Joksovic - Vzájomné zápasy
11.03.19 | 1. kolo kval. | Karolina Vlckova | Doroteja Joksovic | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Karolina Vlckova form & Doroteja Joksovic form
Karolina Vlckova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Antonina Sushkova | 4-6, 7-65, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pia Vargas-Lopez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Giada Ciampa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Gina Feistel | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumejja Isic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-1, 6-73, 3-10 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 5-7, 0-6 | detail zápasu |
Doroteja Joksovic - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | detail zápasu |