ZÁPAS
01.08.22 | kvalifik. | Karolina Vlckova | Alexandra Zimmer | 7-62, 6-3 | W15 Kottingbrunn | antuka |
ŠTATISTIKY
Česká republika
17.10.00, 23 rokov
15 091 $
17.10.00, 23 rokov
15 091 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
28.05.06, 17 rokov
28.05.06, 17 rokov
Karolina Vlckova vs. Alexandra Zimmer - Vzájomné zápasy
01.08.22 | kvalifik. | Karolina Vlckova | Alexandra Zimmer | 7-62, 6-3 | detail zápasu | W15 Kottingbrunn | antuka |
Karolina Vlckova form & Alexandra Zimmer form
Karolina Vlckova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Antonina Sushkova | 4-6, 7-65, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pia Vargas-Lopez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Giada Ciampa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Gina Feistel | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumejja Isic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-1, 6-73, 3-10 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 5-7, 0-6 | detail zápasu |
Alexandra Zimmer - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Kayla Cross | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Emma Kette | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Karolina Vlckova | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 7-5, 4-2, Stefania Bojica - skreč | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |