Karolina Szmit vs. Barbora Pokorna 08.09.2018

Karolina Szmit vs. Barbora Pokorna 08.09.2018 - Frydek Mistek - porovnanie

ZÁPAS

08.09.181. kolo kval.Karolina Szmit Barbora Pokorna 6-2, 6-0 Czech Republic Frydek Mistek antuka

ŠTATISTIKY

6-0

Karolina Szmit
USA
05.03.99, 21 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
09.11.01, 19 rokov







Barbora Pokorna
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Karolina Szmit vs. Barbora Pokorna - Vzájomné zápasy

08.09.181. kolo kval.Karolina SzmitBarbora Pokorna6-2, 6-0 detail zápasuCzech Republic Frydek Mistek antuka

Karolina Szmit - posledné zápasy

Czech Republic Jablonec Nad - koberec
04.12.18
kvalifik.
vs. Natalia Orlova2-6, 2-6 prehradetail zápasu
03.12.18
1. kolo kval.
vs. Adela Dorreova7-64, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic Frydek Mistek - antuka
10.09.18
2. kolo kval.
vs. Viktoria Surova4-6, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
08.09.18
1. kolo kval.
vs. Barbora Pokorna6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic Prague - antuka
05.09.18
1. kolo
vs. Gabriela Pantuckova3-6, 2-6 prehradetail zápasu
03.09.18
2. kolo kval.
vs. Emma Erin Kiernan6-2, 6-0 výhradetail zápasu
03.09.18
kvalifik.
vs. Regina Husak6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic Ricany - antuka
26.08.18
2. kolo kval.
vs. Tereza Jankovska4-6, 1-6 prehradetail zápasu
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Petra Kucerova6-0, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
Hungary Budapest - antuka
20.08.18
kvalifik.
vs. Alica Rusova4-6, 1-6 prehradetail zápasu
19.08.18
1. kolo kval.
vs. Vanesa Basara6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Poland Warsaw - antuka
05.08.18
2. kolo kval.
vs. Diana Sumova0-6, 3-6 prehradetail zápasu
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Annick Melgers6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Czech Republic Jablonec Nad - antuka
24.06.18
1. kolo kval.
vs. Magdalena Zajda1-6, 6-2, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Prerov - antuka
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Ani Vangelova2-6, 6-74 prehradetail zápasu
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Natalie Augustinova6-3, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
Slovakia Trnava - tvrdý I.
04.02.18
1. kolo kval.
vs. Nataliya Pogribnyak6-4, 2-6, 6-71 prehradetail zápasu
Poland Mragowo - antuka
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Anna-Lena Neuwirth3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Poland Torun - antuka
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Yulia Sokolovskaya4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Poland Warsaw - antuka
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Inga Strelchuk6-1, 6-3 výhradetail zápasu
19.06.17
2. kolo kval.
vs. Weronika Jasmina Forys3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Poland Zawada - koberec
14.11.16
1. kolo kval.
vs. Olga Fridman2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Poland Zielona Gora - antuka
11.05.15
1. kolo kval.
vs. Olga Terletska6-2, 6-3 výhradetail zápasu
11.05.15
2. kolo kval.
vs. Ribana Roth1-6, 1-6 prehradetail zápasu

Barbora Pokorna - posledné zápasy

Czech Republic W25 Frydek - antuka
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Ines Ibbou2-6, 3-6 prehradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Tereza Krenkova7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Jana Jablonovska2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Maria Gutierrez Carrasco3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W15 Olomouc - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Lucie Petruzelova3-6, 0-6 prehradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Nadine Keller2-6, 6-4, 10-6 výhradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Regina Husak6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Poland W25 Bytom - antuka
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Ivana Sebestova2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W25 Prerov - antuka
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Nefisa Berberovic1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Sweden W15 Varberg - antuka
15.05.19
1. kolo
vs. Sofia Nami Samavati3-6, 1-6 prehradetail zápasu
14.05.19
kvalifik.
vs. Olivia Malm6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Sapfo Sakellaridi3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Marie Mettraux2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Jablonec Nad - koberec
03.12.18
1. kolo kval.
vs. Natalia Orlova6-73, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Frydek Mistek - antuka
08.09.18
1. kolo kval.
vs. Karolina Szmit2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Prague - antuka
01.09.18
1. kolo kval.
vs. Karolina Jaskiewicz3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Austria Vienna - antuka
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Tereza Koplova4-6, 6-4, 0-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Jablonec Nad - antuka
28.06.18
2. kolo
vs. Victoria Kan2-6, 3-6 prehradetail zápasu
27.06.18
1. kolo
vs. Louise Lampla6-3, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
25.06.18
kvalifik.
vs. Eva Cechakova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Natalie Novotna6-3, 6-0 výhradetail zápasu
23.06.18
1. kolo kval.
vs. Melani Safarova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic Prerov - antuka
12.06.18
1. kolo
vs. Katerina Vankova3-6, 2-6 prehradetail zápasu
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Alica Sepesiova6-0, 6-0 výhradetail zápasu
10.06.18
kvalifik.
vs. Nikola Breckova6-4, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Renata Ivandic6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic Prerov - antuka
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Celine Fritsch1-6, 4-6 prehradetail zápasu
<