Chorvátsko
29.01.00, 24 rokov
29.01.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
16.09.00, 23 rokov
16.09.00, 23 rokov
Karla Kilic vs. Lana Sipek - Vzájomné zápasy
02.06.18 | 1. kolo kval. | Karla Kilic | Lana Sipek | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Banja Luka | antuka |
Karla Kilic form & Lana Sipek form
Karla Kilic - posledné zápasy
Solarino - koberec | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Isabella Tcherkes Zade | - | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
16.07.18 kvalifik. | vs. Zara De Schutter | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Linda Puppendahl | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Kelly Versteeg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Borna Mohac | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Anda Karanusic | 5-7, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
31.08.15 kvalifik. | vs. Ann-Christin Nilsson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.15 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Laura Heinrichs | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Darya Chernetsova | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Lana Sipek - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Lena Delfosse | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Matea Roki | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Podgorica - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Elena De Santis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Chiara Alesiani | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Julia Kimmelmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Sebrek | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.18 1. kolo | vs. Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 2-6, 4-6 | detail zápasu |