ZÁPAS
24.02.20 | 1. kolo kval. | Kamila Kerimbayeva | Zoziya Kardava | 5-7, 6-4, 10-2 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kamila Kerimbayeva vs. Zoziya Kardava - Vzájomné zápasy
24.02.20 | 1. kolo kval. | Kamila Kerimbayeva | Zoziya Kardava | 5-7, 6-4, 10-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Kamila Kerimbayeva form & Zoziya Kardava form
Kamila Kerimbayeva - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 5-7, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Beyda Baykal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 kvalifik. | vs. Sveva Mazzari | 6-2, 3-6, 2-7, - Kamila Kerimbayeva - skreč | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Valentina Losciale | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Isabella Nunez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Engy Abouelseoud | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Mariam Samy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 7-65, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-76, 6-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-0, 6-4 | detail zápasu |
Zoziya Kardava - posledné zápasy
W50 Lopota - tvrdý | ||||
24.04.24 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - skreč | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Gogulina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alice Rame | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Natalija Senic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Deniz Dilek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Duru Soke | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Daria Frayman | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.22 štvrťfinále | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 7-62, 5-0, Ksenia Laskutova - skreč | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.10.22 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detail zápasu |