ZÁPAS
16.03.22 | 1. kolo | Kajsa Rinaldo Persson | Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | W15 Marrakech | antuka |
ŠTATISTIKY
Kajsa Rinaldo Persson | Ani Vangelova | |
1. podanie % | 39/56 (70%) | 27/45 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/39 (67%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/17 (41%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/45 (67%) | 23/56 (41%) |
Vyhrané body celkom | 63/101 (62%) | 38/101 (38%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kajsa Rinaldo Persson vs. Ani Vangelova - Vzájomné zápasy
16.03.22 | 1. kolo | Kajsa Rinaldo Persson | Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Marrakech | antuka |
Kajsa Rinaldo Persson form & Ani Vangelova form
Kajsa Rinaldo Persson - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Alice Tubello | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alice Battesti | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 6-2, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Katie Boulter | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Daria Snigur | 7-69, 0-6, 1-2, - Kajsa Rinaldo Persson - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Ani Vangelova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 5-7, 2-6 | detail zápasu |