ZÁPAS
12.01.22 | 1. kolo | Juliana Munhoz | Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-0 | W25 Blumenau | antuka |
ŠTATISTIKY
Juliana Munhoz | Anastasia Sukhotina | |
1. podanie % | 29/38 (76%) | 34/60 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/29 (69%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/9 (44%) | 6/26 (23%) |
Vyhrané break-bally | 7/16 (44%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 39/60 (65%) | 14/38 (37%) |
Vyhrané body celkom | 63/98 (64%) | 35/98 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esá | 5 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Juliana Munhoz | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Juliana Munhoz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juliana Munhoz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juliana Munhoz | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Juliana Munhoz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juliana Munhoz | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juliana Munhoz | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Brazília
08.12.03, 20 rokov
08.12.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Juliana Munhoz vs. Anastasia Sukhotina - Vzájomné zápasy
12.01.22 | 1. kolo | Juliana Munhoz | Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Blumenau | antuka |
Juliana Munhoz form & Anastasia Sukhotina form
Juliana Munhoz - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Manon Leonard | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Arabella Koller | 1-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Anna Peres | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Zdena Safarova | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Mia Popovic | 3-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Jade Bornay | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.04.22 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Nicolly Ferreira | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Blumenau - antuka | ||||
13.01.22 2. kolo | vs. Ingrid Martins | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lambare - antuka | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Sol Faga | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Lara Escauriza | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Rio - antuka | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Piracicaba - antuka | ||||
15.10.21 štvrťfinále | vs. Victoria Bosio | 4-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
14.10.21 2. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Anastasia Sukhotina - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - skreč | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |