ZÁPAS
08.10.19 | 1. kolo | Julia Stamatova | Maria Manilova | 6-3, 6-2 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Julia Stamatova | Maria Manilova | |
1. podanie % | 41/64 (64%) | 21/44 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/41 (66%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/23 (48%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/44 (57%) | 26/64 (41%) |
Vyhrané body celkom | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Julia Stamatova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Maria Manilova | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-1 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Julia Stamatova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Julia Stamatova | 4-2 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Julia Stamatova | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Maria Manilova | |
Julia Stamatova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
Julia Stamatova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40 | ||
3-1 | Maria Manilova | |
0-0 | ||
Julia Stamatova | 4-1 | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Maria Manilova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Stamatova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.06.00, 23 rokov
09.06.00, 23 rokov
Julia Stamatova vs. Maria Manilova - Vzájomné zápasy
08.10.19 | 1. kolo | Julia Stamatova | Maria Manilova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Julia Stamatova form & Maria Manilova form
Julia Stamatova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - skreč | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu |
Maria Manilova - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 kvalifik. | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |