Zimbabwe
05.07.98, 25 rokov
05.07.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Michelle Ncube vs. Julia Rosenquist - Vzájomné zápasy
04.12.17 | 1. kolo kval. | Julia Rosenquist | Michelle Ncube | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Stellenbosch | tvrdý |
Michelle Ncube form & Julia Rosenquist form
Michelle Ncube - posledné zápasy
Stellenbosch - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Julia Rosenquist | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Julia Rosenquist - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
26.09.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Alycia Parks | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Erin Richardson | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Landisville - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Maria Sanchez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ashland - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 5-7, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
26.07.18 štvrťfinále | vs. Malene Helgo | - Julia Rosenquist - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
25.07.18 2. kolo | vs. Kimmy A. Guerin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.18 1. kolo | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
15.07.18 finále | vs. Ida Jarlskog | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.18 semifinále | vs. Marina Yudanov | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.07.18 štvrťfinále | vs. Malene Helgo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.18 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 2-0, Eliessa Vanlangendonck - skreč | detail zápasu | |
11.07.18 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Kylie Collins | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Anna Danilina | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Molly Helgesson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Federica Prati | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Michelle Ncube | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Monica Robinson | 6-4, 6-3 | detail zápasu |