ZÁPAS
12.07.18 | 2. kolo | Julia Rosenquist | Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 2-0, - skreč | Amstelveen | antuka |
ŠTATISTIKY
Julia Rosenquist | Eliessa Vanlangendonck | |
1. podanie % | 10/22 (45%) | 24/28 (86%) |
Vyhrané body z 1.podania | 9/10 (90%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/12 (58%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 19/28 (68%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané body celkom | 35/50 (70%) | 15/50 (30%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Julia Rosenquist | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julia Rosenquist | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Julia Rosenquist | 4-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Julia Rosenquist | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Rosenquist | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Julia Rosenquist vs. Eliessa Vanlangendonck - Vzájomné zápasy
12.07.18 | 2. kolo | Julia Rosenquist | Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 2-0, Eliessa Vanlangendonck - skreč | detail zápasu | Amstelveen | antuka |
Julia Rosenquist form & Eliessa Vanlangendonck form
Julia Rosenquist - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
26.09.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Alycia Parks | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Erin Richardson | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Landisville - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Maria Sanchez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ashland - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 5-7, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
26.07.18 štvrťfinále | vs. Malene Helgo | - | detail zápasu | |
25.07.18 2. kolo | vs. Kimmy A. Guerin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.18 1. kolo | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
15.07.18 finále | vs. Ida Jarlskog | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.18 semifinále | vs. Marina Yudanov | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.07.18 štvrťfinále | vs. Malene Helgo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.18 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 2-0, Eliessa Vanlangendonck - skreč | detail zápasu | |
11.07.18 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Kylie Collins | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Anna Danilina | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Molly Helgesson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Federica Prati | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Michelle Ncube | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Monica Robinson | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Eliessa Vanlangendonck - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-1, 6-4 | detail zápasu |