ZÁPAS
03.07.20 | 1. kolo | Julia Middendorf | Lisa Matviyenko | 6-1, 7-5 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Julia Middendorf | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 0-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Middendorf | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-0 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Julia Middendorf | 5-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Julia Middendorf | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40, 40-40 | ||
Julia Middendorf | 2-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Julia Middendorf | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40 | ||
3-2 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Middendorf | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Middendorf | 5-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
5-4 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Middendorf | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-5 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Julia Middendorf vs. Lisa Matviyenko - Vzájomné zápasy
03.07.20 | 1. kolo | Julia Middendorf | Lisa Matviyenko | 6-1, 7-5 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Julia Middendorf form & Lisa Matviyenko form
Julia Middendorf - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Efremova | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Gina Feistel | 6-1, 2-0, Gina Feistel - skreč | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Alice Gillan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Emma Wilson | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | - | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Elena Malygina | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Freya Christie | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Marie Benoit | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Mingge Xu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 1-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Ella Seidel | 6-74, 3-6 | detail zápasu |
Lisa Matviyenko - posledné zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu |