ZÁPAS
26.05.23 | štvrťfinále | Julia Konishi Camargo Silva | Smriti Bhasin | 7-5, 7-61 | W15 Recife | antuka |
ŠTATISTIKY
Julia Konishi Camargo Silva | Smriti Bhasin | |
1. podanie % | 42/79 (53%) | 50/75 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/42 (62%) | 26/50 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/37 (41%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 39/75 (52%) | 38/79 (48%) |
Vyhrané body celkom | 80/154 (52%) | 74/154 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Smriti Bhasin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Smriti Bhasin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Smriti Bhasin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Smriti Bhasin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Smriti Bhasin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Smriti Bhasin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Smriti Bhasin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Smriti Bhasin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Smriti Bhasin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Smriti Bhasin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Smriti Bhasin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Smriti Bhasin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Smriti Bhasin | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
07.12.02, 21 rokov
12 009 $
07.12.02, 21 rokov
12 009 $
Julia Konishi Camargo Silva vs. Smriti Bhasin - Vzájomné zápasy
26.05.23 | štvrťfinále | Julia Konishi Camargo Silva | Smriti Bhasin | 7-5, 7-61 | detail zápasu | W15 Recife | antuka |
Julia Konishi Camargo Silva form & Smriti Bhasin form
Julia Konishi Camargo Silva - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Livia Rodrigues Daud | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Caffarena | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Verena Meliss | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Eduarda Lages | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Julieta Estable | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Katja Markus | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 2-6, 6-2, 4-1, Romina Ccuno - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Camila Rodero | 6-1, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.12.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mack | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Luise Reisel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Emily Welker | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Smriti Bhasin - posledné zápasy
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | - Smriti Bhasin - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lily Fairclough | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ashley Katz | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Sara Nayar | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Recife - antuka | ||||
26.05.23 štvrťfinále | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Emma Van Poppel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Nicolly Ferreira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Ana Candiotto | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Tiffany William | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo | vs. Meisha Kendall-Woseley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Singapore - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Olivia Collins | 6-1, 6-0 | detail zápasu |