Česká republika
15.05.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Rusko
26.01.02, 22 rokov
Slovinsko
19.03.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Chorvátsko
03.01.01, 23 rokov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Johana Markova/Nika Radisic vs. Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova - Vzájomné zápasy
Johana Markova form & Darya Astakhova form
Johana Markova/Nika Radisic - posledné zápasy
W25 Torino - antuka |
09.07.21 štvrťfinále | vs. Lucia Bronzetti/Aurora Zantedeschi | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
06.07.21 1. kolo | vs. Ksenia Kolesnikova/Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-4 | | detail zápasu |
W15 Heraklion - antuka |
07.11.20 finále | vs. Alica Rusova/Nina Stadler | 0-6, 4-6 | | detail zápasu |
06.11.20 semifinále | vs. Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
05.11.20 štvrťfinále | vs. Lola Marandel/Sapfo Sakellaridi | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
03.11.20 1. kolo | vs. Axana Mareen/Gergana Topalova | 7-5, 6-2 | | detail zápasu |
W25 Antalya - antuka |
06.03.20 semifinále | vs. Ipek Oz/Melis Sezer | 4-6, 7-5, 7-10 | | detail zápasu |
05.03.20 štvrťfinále | vs. Lina Gjorcheska/Despina Papamichail | 6-2, 5-7, 10-3 | | detail zápasu |
03.03.20 1. kolo | vs. Suzan Lamens/Oana Georgeta Simion | 7-64, 6-2 | | detail zápasu |
W25 Trnava - tvrdý I. |
14.02.20 semifinále | vs. Amina Anshba/Anastasia Detiuc | 3-6, 1-2, - Johana Markova/Nika Radisic - skreč | | detail zápasu |
13.02.20 štvrťfinále | vs. Vlada Koval/Sofya Lansere | 7-62, 6-4 | | detail zápasu |
11.02.20 1. kolo | vs. Angelica Moratelli/Camilla Rosatello | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
11.11.19 štvrťfinále | vs. Gebriela Mihaylova/Zinovia Vaneva | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
11.11.19 semifinále | vs. Haine Ogata/Aiko Yoshitomi | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
11.11.19 finále | vs. Ipek Oz/Viktoriya Petrenko | 6-4, 7-5 | | detail zápasu |
11.11.19 1. kolo | vs. Lyubov Kostenko/Zeynep Sena Sarioglan | 6-3, 6-1 | | detail zápasu |
W15 Antalya - tvrdý |
04.11.19 semifinále | vs. Karola Patricia Bejenaru/Arina Gabriela Vasilescu | 7-65, 6-2 | | detail zápasu |
04.11.19 finále | vs. Paula Arias Manjon/Francesca Curmi | 6-2, 4-6, 11-9 | | detail zápasu |
04.11.19 štvrťfinále | vs. Dorka Drahota Szabo/Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 6-2, 10-4 | | detail zápasu |
W15 Tucepi - antuka |
06.05.19 1. kolo | vs. Greta Carbone/Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
06.05.19 štvrťfinále | vs. Karolina Vlckova/Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 10-4 | | detail zápasu |
06.05.19 semifinále | vs. Tamara Malesevic/Antonia Ruzic | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
01.04.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux/Joanne Zuger | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
25.03.19 finále | vs. Elena Malygina/Sohyun Park | 6-0, 6-0 | | detail zápasu |
25.03.19 1. kolo | vs. Gloria Ceschi/Alisia Stephanie Manolescu | 6-3, 6-0 | | detail zápasu |
25.03.19 štvrťfinále | vs. Julita Saner/Doga Turkmen | 7-63, 6-2 | | detail zápasu |
25.03.19 semifinále | vs. Andreea Prisacariu/Joanne Zuger | 7-68, 5-7, 10-7 | | detail zápasu |
Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka |
06.11.20 semifinále | vs. Johana Markova/Nika Radisic | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
05.11.20 štvrťfinále | vs. Irene Lavino/Martina Spigarelli | 4-6, 6-3, 10-5 | | detail zápasu |
03.11.20 1. kolo | vs. Andreea Rosca/Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-4, 10-8 | | detail zápasu |
W15 Heraklion - antuka |
27.10.20 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu/Stefana Lazar | 6-0, 5-7, 4-10 | | detail zápasu |
W15 Heraklion - antuka |
18.11.19 semifinále | vs. Alba Carrillo Marin/Celia Cervino Ruiz | 3-6, 6-3, 10-12 | | detail zápasu |
18.11.19 1. kolo | vs. Ali Collins/Francisca Jorge | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
18.11.19 štvrťfinále | vs. Ani Amiraghyan/Oana Smaranda Corneanu | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
W15 Heraklion - antuka |
20.05.19 1. kolo | vs. Lucia Malinak/Natalia Schwarcova | 6-4, 6-0 | | detail zápasu |
20.05.19 štvrťfinále | vs. Ange Oby Kajuru/Laura Maluniakova | - Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova - nenastúpil(a/i) | | detail zápasu |
W15 Heraklion - antuka |
13.05.19 1. kolo | vs. Shahar Biran/Maya Tahan | 4-6, 6-3, 11-9 | | detail zápasu |
13.05.19 štvrťfinále | vs. Anamarija Spoljaric/Kristin Younes | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
13.05.19 finále | vs. Anna Arkadianou/Elina Nepliy | 2-6, 4-6 | | detail zápasu |
13.05.19 semifinále | vs. Mariam Dalakishvili/Katsiaryna Skachkova | 6-3, 7-65 | | detail zápasu |