Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
11.04.01, 22 rokov
11.04.01, 22 rokov
Joanne Zuger vs. Michaela Kadleckova - Vzájomné zápasy
08.06.21 | 2. kolo kval. | Joanne Zuger | Michaela Kadleckova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Santo | tvrdý |
Joanne Zuger form & Michaela Kadleckova form
Joanne Zuger - posledné zápasy
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
02.04.23 kvalifik. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
31.03.23 štvrťfinále | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pune - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
22.01.23 finále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.23 semifinále | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.23 štvrťfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu |
Michaela Kadleckova - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Adele Burato | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
08.06.21 2. kolo kval. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Elena Ecker | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Romana Cisovska | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Tamara Curovic | - Michaela Kadleckova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Engy Abouelseoud | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-73, - Michaela Kadleckova - skreč | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Anita Bertoloni | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Oona Orpana | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.19 štvrťfinále | vs. Stela Peeva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
U.S. Open - tvrdý | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 2-6 | detail zápasu |