ZÁPAS
30.10.19 | 1. kolo | Joanne Zuger | Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Joanne Zuger | Jelena Stojanovic | |
1. podanie % | 37/52 (71%) | 17/35 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/37 (76%) | 10/17 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/15 (47%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/35 (60%) | 17/52 (33%) |
Vyhrané body celkom | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Joanne Zuger | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Jelena Stojanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Jelena Stojanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Joanne Zuger | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Jelena Stojanovic | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Joanne Zuger | 0-0 | |
1-0 | Jelena Stojanovic | |
Joanne Zuger | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Jelena Stojanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 | Jelena Stojanovic | |
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Joanne Zuger vs. Jelena Stojanovic - Vzájomné zápasy
30.10.19 | 1. kolo | Joanne Zuger | Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Joanne Zuger form & Jelena Stojanovic form
Joanne Zuger - posledné zápasy
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
02.04.23 kvalifik. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
31.03.23 štvrťfinále | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pune - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
22.01.23 finále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.23 semifinále | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.23 štvrťfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu |
Jelena Stojanovic - posledné zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Nermeen Shawky | 1-4, - Jelena Stojanovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Amelie Claire Montalvo Lundy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Lian Tran | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
03.11.20 kvalifik. | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 6-1, 16-14 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-75, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.08.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Anna Popescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Perth - tvrdý | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Port - tvrdý | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Patricia Boentgen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |