INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jessie Aney vs. Anastasiya Soboleva - Vzájomné zápasy
25.05.23 | 2. kolo | Jessie Aney | Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W25 Warmbad | antuka |
Jessie Aney form & Anastasiya Soboleva form
Jessie Aney - posledné zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Jessica Failla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Dasha Ivanova | 6-73, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Paris Corley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Isabella Marton | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Catherine Harrison | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Clemence Mercier | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Carolyn Campana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Isabella Marton | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Mateas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pamela Badillo Hernandez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
14.12.23 štvrťfinále | vs. Sada Nahimana | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Laia Petretic | 5-7, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-5, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.23 kvalifik. | vs. Daniela Schekaiban | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Anastasiya Soboleva - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - skreč | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | detail zápasu |