ZÁPAS
28.08.22 | 1. kolo kval. | Jessica Bertoldo | Natalia Pietras | 6-1, 6-2 | W15 Brasov | antuka |
ŠTATISTIKY
Taliansko
01.10.92, 31 rokov
11 900 $
01.10.92, 31 rokov
11 900 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
12.03.00, 24 rokov
12.03.00, 24 rokov
Jessica Bertoldo vs. Natalia Pietras - Vzájomné zápasy
28.08.22 | 1. kolo kval. | Jessica Bertoldo | Natalia Pietras | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Brasov | antuka |
Jessica Bertoldo form & Natalia Pietras form
Jessica Bertoldo - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Noelia Belen Acosta | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Martina Maria Bovio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Anne Schaefer | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-62, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Natalia Pietras - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Harsshali Mandavkar | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Smejkalova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jowana Kolowrotkiewicz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kristyna Damaskova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Irina Anghel | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Zasterova | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Eupen - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Dana Charintceva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Doroteja Joksovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 4-6, 7-64, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Marketa Petruzelova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Antonella La Cava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Lucija Faj | 6-74, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Maja Makoric | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |