ZÁPAS
25.01.18 | 2. kolo | Jesika Maleckova | Katerina Vankova | 6-2, 6-0 | Stuttgart Stammheim | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Jesika Maleckova | Katerina Vankova | |
1. podanie % | 19/33 (58%) | 23/36 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/19 (100%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/14 (50%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 26/36 (72%) | 7/33 (21%) |
Vyhrané body celkom | 52/69 (75%) | 17/69 (25%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 6 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jesika Maleckova vs. Katerina Vankova - Vzájomné zápasy
25.01.18 | 2. kolo | Jesika Maleckova | Katerina Vankova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Stuttgart Stammheim | tvrdý I. |
20.08.12 | 1. kolo | Katerina Vankova | Jesika Maleckova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Prague | antuka |
Jesika Maleckova form & Katerina Vankova form
Jesika Maleckova - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
03.06.23 finále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.06.23 semifinále | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.06.23 štvrťfinále | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Katerina Vankova - posledné zápasy
Jablonec Nad - koberec | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
08.09.18 semifinále | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-2, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
07.09.18 štvrťfinále | vs. Petra Januskova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Katerina Filip | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
01.09.18 semifinále | vs. Julyette Steur | 0-2, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
31.08.18 štvrťfinále | vs. Diana Sumova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Sabina Machalova | - Katerina Vankova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
16.07.18 1. kolo | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-70, 6-2 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Johana Markova | 1-5, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
14.06.18 štvrťfinále | vs. Gabriela Pantuckova | 0-3, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
13.06.18 2. kolo | vs. Alexandra Silna | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Barbora Pokorna | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Anna Bondar | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
11.05.18 semifinále | vs. Aneta Kladivova | 4-6, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
10.05.18 štvrťfinále | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.18 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Fanni Gecsek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Camila Giangreco Campiz | 5-7, 0-1, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
16.03.18 štvrťfinále | vs. Reka-Luca Jani | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.18 2. kolo | vs. Laura Schaeder | 6-1, 6-2 | detail zápasu |