Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
19.07.05, 18 rokov
19.07.05, 18 rokov
Jantje Tilbuerger vs. Alara Ayaz - Vzájomné zápasy
01.12.20 | kvalifik. | Jantje Tilbuerger | Alara Ayaz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Jantje Tilbuerger form & Alara Ayaz form
Jantje Tilbuerger - posledné zápasy
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - skreč | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Orlando - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
10.01.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Alara Ayaz - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Lexington Reed | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Tara Wurth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.21 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Lara Onal | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Arina Atyushova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | - Alara Ayaz - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |