ZÁPAS
08.05.23 | 2. kolo kval. | Jana Stojanova | Aleksandra Stevanovic | 6-4, 0-6, 10-6 | W15 Kursumlijska | antuka |
ŠTATISTIKY
Jana Stojanova | Aleksandra Stevanovic | |
1. podanie % | 40/59 (68%) | 31/54 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/40 (60%) | 16/31 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/19 (26%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 6/11 (55%) |
Vyhrané body z returnu | 28/54 (52%) | 30/59 (51%) |
Vyhrané body celkom | 57/113 (50%) | 56/113 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Aleksandra Stevanovic | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jana Stojanova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Aleksandra Stevanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jana Stojanova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Aleksandra Stevanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jana Stojanova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Aleksandra Stevanovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jana Stojanova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Aleksandra Stevanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Jana Stojanova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Aleksandra Stevanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jana Stojanova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Aleksandra Stevanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jana Stojanova | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-4 | Aleksandra Stevanovic | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jana Stojanova | 0-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Aleksandra Stevanovic | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 5-0, 5-1, 5-2, 6-2, 7-2, 8-2, 8-3, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6 | ||
10-6 |
Bulharsko
27.02.05, 19 rokov
27.02.05, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
02.05.07, 16 rokov
02.05.07, 16 rokov
Jana Stojanova vs. Aleksandra Stevanovic - Vzájomné zápasy
08.05.23 | 2. kolo kval. | Jana Stojanova | Aleksandra Stevanovic | 6-4, 0-6, 10-6 | detail zápasu | W15 Kursumlijska | antuka |
Jana Stojanova form & Aleksandra Stevanovic form
Jana Stojanova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Melis Sezer | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Vittoria Modesti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariam Tetradze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Karolina Mrazikova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Maria Tenase | 6-0, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Vlada Guryleva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Jovana Grujic | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Gojkovic | 3-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Svetlana Samardzic | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 1. kolo | vs. Andjela Lopicic | 6-75, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.23 kvalifik. | vs. Milica Stosovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Angelina Mihajlovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.05.23 štvrťfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Aleksandra Stevanovic - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Lavinia Morreale | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana Cristiana Mocanu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 kvalifik. | vs. Alian Zack | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Selin Ovunc | 0-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Mina Randjelovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Helena Muzinic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Petra Konjikusic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Helena Muzinic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 2-0, Doroteja Petrovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Dunja Maric | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Ogescu | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 6-76, 2-6 | detail zápasu |