ZÁPAS
15.06.21 | 1. kolo | Jade Bornay | Nicole Gadient | 6-4, 6-2 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Jade Bornay | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jade Bornay | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jade Bornay | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jade Bornay | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jade Bornay | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Jade Bornay | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jade Bornay | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jade Bornay | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jade Bornay | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
07.08.98, 25 rokov
28 926 $
07.08.98, 25 rokov
28 926 $
Jade Bornay vs. Nicole Gadient - Vzájomné zápasy
15.06.21 | 1. kolo | Jade Bornay | Nicole Gadient | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Jade Bornay form & Nicole Gadient form
Jade Bornay - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.06.23 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.23 štvrťfinále | vs. Emmanuelle Girard | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Louise Kwong | 6-72, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Esther Bataille | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
11.05.23 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.23 2. kolo | vs. Marissa Minetti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Estelle Cascino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 3-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 6-2, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Ella Mcdonald | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
07.10.22 štvrťfinále | vs. Fiona Ganz | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Delia Gaillard | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 6-71 | detail zápasu |
Nicole Gadient - posledné zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu |