ZÁPAS
06.06.21 | 1. kolo kval. | Izabelle Persson | Dora Olgungul | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Švédsko
25.04.03, 20 rokov
25.04.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
16.06.05, 18 rokov
16.06.05, 18 rokov
Izabelle Persson vs. Dora Olgungul - Vzájomné zápasy
06.06.21 | 1. kolo kval. | Izabelle Persson | Dora Olgungul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Izabelle Persson form & Dora Olgungul form
Izabelle Persson - posledné zápasy
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Ania Hertel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | Carlota Corte - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Sarah Adegoke | 0-6, 0-1, - Izabelle Persson - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Astrid Schmits | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Ana Grubor | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-1, - Izabelle Persson - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Julia Peer | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.22 2. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.22 1. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Teodosescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Agnese Zapelli | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Maria Glavinskaia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Helsingborg - tvrdý I. | ||||
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Clarissa Blomqvist | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Louise Wikander | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Dora Olgungul - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Zehra Amasyali | 0-6, 0-1, - Dora Olgungul - skreč | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Carla Nokes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | - Dora Olgungul - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Seven Oral | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alessia Tagliente | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Defne Erbakan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Khirin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | Luisa Meyer Auf Der Heide - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Alina Muradow | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Sultan Gonen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 2. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Sultan Gonen | Sultan Gonen - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 0-6, 0-6 | detail zápasu |